#1 2009-07-22 19:18:12

adroh

Skaut

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 1
Punktów :   

Adroh, Palestynczyk rogal z waszej starej guildi z avka. PROPOYCJA !

Widze co się tutaj wyprawia. Może mnie nie pamiętacie (MUrf i Borzek na pewno) Ale zapraszam was na Serwer ANDEERIA

www.adneeria.pl l

ub piszcie do mnie na gg 4170299
Ulokowałem sie fajnie na tym serwie jeżeli bylibyście zainteresowani na przejecie na ten serwer zapewniam coś na rozruch oraz miejsce w goooood gildii ( 85% 70 PVE) bardzo niskie rate co pozwala cieszyć się grą !

Serwer na tbc w pizdu działających int, 95% działających q !BLIZZLIKE! dostepne S4 i takie tam

jeżeli macie jakieś pytania to proszę na gg albo już na Andeeria gram pod nickiem ADROH (nick z przed wipe na avku)

SERDECZNIE ZAPRASZAM !

Offline

 

#2 2009-07-27 21:51:15

Akillian

Skaut

5066559
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 47
Punktów :   

Re: Adroh, Palestynczyk rogal z waszej starej guildi z avka. PROPOYCJA !

hmm... znam kolesi z reala co grali na owym serwie jeszcze przed wipe i mowia ze strasznie chujowy jest ;p ze robaczek ma na ten serwer juz wyjebane powili i nie chce mu sie z nim nic dalej robic. Ja osobiscie polecam wam wszystkim HellGround ;] powiedzialbym nawet ze to najlepszy polski serwer, duzo playerow (srednio 2300) = slodkie pvp, prawie wszystkie insty pootwierane ;p mowie prawie bo Black Temple, Caverns Of Time, Battle Of Mount Hyjal, Magisters' Terrace, Sunwell Plateau, Zul'Aman sa zamkniete ;] serwer TBC, patch 2.4.3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
piersciec Wicie hotele www.wyposazenie-wnetrz.org.pl