#1 2012-06-15 18:39:47

Lechu

Skaut

Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 2
Punktów :   

Nowy serwer TBC - polecam

witam wszystkich dawno się nie widzieliśmy i własnie zobaczyłem tego maila z forum. Znalazłem z kumplem fajny serwer niedawno otwarty (progress t4), exp jest 14x a reszta full blizzlike. https://www.wow-one.com to strona serwera, jakby coś gram po stronie ally pod nickiem Lechu / Zaakir spoko byłoby się spotkać w starym gronie w wowie

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-06-16 09:44:40

Krusher

Skaut

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowy serwer TBC - polecam

Siemka ;D też właśnie dostałem maila i myślałem że obrońcy puszczy robią reaktywację. W sumie dawno w wowa nie grałem i nie wiem czy miał bym na to czas, ale jak by więcej osób chciało zagrać to czemu nie, tylko nigdy nie dojde do ally, For the Horde! 

Offline

 

#3 2012-06-18 16:03:46

Peres

Skaut

Zarejestrowany: 2009-04-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nowy serwer TBC - polecam

Siema Mordy ; D też dzięki temu mailowi z przypomnieniem o forum zachciało mi się pograć w wowa na TBC z Wami, Do Borzka chciałem zagaić  ale nie mogłem do niego znaleźć kontaktu : < Możnaby było spróbować pograć razem coś na TBC ; D Nie mam tyle czasu na grę co kiedyś ale z chęcią bym z Wami spędził trochę czasu online, narazie instaluje wowa, Mam dylemat czy zostać tak jak mam to w zwyczaju w hordzie, czy spróbować coś ugrać po stronie Ally, do zobaczenia w grze nick standardowo to Peres (albo coś w tą mańkę jak będzie zajęty) Porozmawiam z braćmi, pewnie też będą chcieli pograć i popytam znajomych z reala co sądzą ; D Jeżeli udałoby się nam zebrać, moglibyśmy reaktywować gildię i zacząć zacieśniającą więzi i psującą wzrok zabawę

Offline

 

#4 2012-06-18 22:27:57

Lechu

Skaut

Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nowy serwer TBC - polecam

ale to były czasy zaraz po wipe na avku <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
busy Belgia